אודות

פרופיל החברה

הדר מערכות נוסדה ב – 1976 וכיום מובילה בישראל את הגישה האקולוגית והביוהנדסית לייצוב קרקע.

אנו מייבאים, מייצרים ומתקינים מוצרים למניעת סחף, לייצוב קרקע וסלע, ולשיקום צלקות נוף שנגרמו עקב עבודות בנייה, סלילה ופיתוח.
בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה למרחב העירוני וכעת אנו מספקים גם פתרונות הנדסיים-בוטניים לעצי רחוב ולגגות ירוקים.

הדר מערכות שואפת להיות גשר בין צרכי הפיתוח של הארץ לבין הצורך בשמירת הנוף והסביבה הטבעית, וזאת באמצעות שיווק מוצרים איכותיים ויישום טכנולוגיות חדישות וחדשניות לסלילה ולבניה בידידות לסביבה.
הדר מערכות מספקת מוצרים ושירותים לרשויות ממשלתיות ועירוניות, כמו גם לקבלני תשתית וקבלני גינון.
על לקוחותינו נימנים: משרד הביטחון, רכבת ישראל, חברת נתיבי ישראל, נתיבי איילון, דרך ארץ, רשויות ניקוז, עיריות ומועצות מקומיות, מקורות, סולל בונה, שפיר הנדסה, דניה סיבוס, ורבים אחרים.

הדר מערכות פועלת לאספקה וליישום מוצרים, טכנולוגיות ושירותים באיכות מעולה בהתאם לדרישות לקוחותיה וצורכיהם.
דגש מיוחד ניתן לשיפור מתמיד של איכות מוצריה ושירותיה באמצעות מתן ייעוץ מקצועי, ניטור שביעות רצון לקוחותיה, גיבוש נהלים למניעת ליקויים, לאיתורם, לתיקון ליקויים ולמניעת חזרתם.

היתרונות שלנו

הסביבה אצלנו בראש

חשוב לנו לשמור על הסביבה גם לבאים אחרינו, לכן אנו עושים מאמץ לתת את הפתרון הסביבתי ביותר אשר יאפשר לנו לשמור על הקרקע שלא תיסחף ממקומה, לשמר את המים ולשקם את הצומח.

יש על מי לסמוך

לחברת הדר ניסיון רב שנים באספקת מוצרים ופתרונות לעבודות תשתית ובניה. מנכל החברה והצוות עוברים השתלמויות תקופתיות בארץ ובעולם על מנת ללמוד גם מניסיונם של אחרים ולהרחיב את סל הפתרונות המוצע ללקוח.

מגוון רחב של מוצרים

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים רבים אשר יתנו לכם פתרונות איכותיים בשלבים שונים של הפרויקט: מדרונות, חציבות, תעלות, שיקום נוף ועוד.